Raspored projekcija Animafesta u nezavisnim digitaliziranim kinima u Hrvatskoj od 3. do 8. lipnja 2014.

 ČAKOVEC 

CENTAR ZA KULTURU
6. lipnja, petak

19 h: Cartoon d'Or
20 h: Lutka film
7. lipnja, subota
17.45 h: Usvajanje odobreno
8. lipnja, nedjelja
18 h: Program za djecu i mlade

 DARUVAR 

KINO 30. SVIBNJA
3. lipnja, utorak

18 h: Cartoon d'Or
19.30 h: Lutka film
4. lipnja, srijeda
9 h: Program za djecu i mlade
10 h: Usvajanje odobreno
18 h: Program za djecu i mlade
19 h: Usvajanje odobreno
6. lipnja, petak
9 h: Cartoon d'Or
10 h: Lutka film
18 h: Cartoon d'Or
19 h: Lutka film
7. lipnja, subota
18 h: Cartoon d'Or
19 h: Lutka film
8. lipnja, nedjelja
17 h: Program za djecu i mlade
18 h: Usvajanje odobreno

 GOSPIĆ 

KINO KORZO
6. lipnja, petak
14 h: Program za djecu i mlade
16 h: Lutka film
18 h: Cartoon d'Or

 KOPRIVNICA 

KINO VELEBIT
4. lipnja, srijeda
19 h: Cartoon d'Or
21 h: Usvajanje odobreno
5. lipnja, četvrtak
17 h / 19 h: Program za djecu i mlade
21 h: Lutka film

 KORČULA 

DOM KULTURE
3. lipnja, utorak

10.30 h: Program za djecu i mlade
19.30 h: Lutka film
4. lipnja, srijeda
13 h: Usvajanje odobreno
19 h: Cartoon d'Or

 NOVSKA 

KINO NOVSKA
6. lipnja, petak
18 h: Cartoon d'Or
20 h: Lutka film
7. lipnja, subota
18 h: Usvajanje odobreno
8. lipnja, nedjelja
20 h: Program za djecu i mlade

 PAZIN 

KINO SPOMEN DOM
7. lipnja, subota
11 h: Program za djecu i mlade

 OSIJEK 

KINO URANIA
4. lipnja, srijeda

17:15 h: Lutka film
5. lipnja, četvrtak
17:15 h: Program za djecu i mlade
6. lipnja, petak
17:15 h: Usvajanje odobreno

 POREČ 

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE
4. lipnja, srijeda

17 h: Program za djecu i mlade
18 h: Usvajanje odobreno

 PULA 

KINO VALLI
5. lipnja, četvrtak

20 h: Cartoon d'Or
6. lipnja, petak
20 h: Lutka film

 ROVINJ 

KINO ANTONIO GANDUSIO
6. lipnja, petak

18 h: Program za djecu i mlade
19.30 h: Cartoon d'Or
21 h: Lutka film
7. lipnja, subota
18 h: Program za djecu i mlade
19.30 h: Cartoon d'Or
21 h: Lutka film

 SAMOBOR 

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE SAMOBOR
6. lipnja, petak

16 h: Program za djecu i mlade 
17 h: Usvajanje odobreno 
18.30 h: Cartoon d'Or 
19.30 h: Lutka film

 SISAK 

DOM KULTURE KRISTALNA KOCKA VEDRINE
6. lipnja, petak
18 h: Cartoon d'Or 
7. lipnja, subota
18 h: Lutka film
8. lipnja, nedjelja
18 h: Program za djecu i mlade

 SPLIT 

KINOTEKA ZLATNA VRATA 
3. lipnja, utorak
17.30 h: Cartoon d'Or
19 h: Lutka film
4. lipnja, srijeda
17.30 h: Program za djecu i mlade
19 h: Usvajanje odobreno
5. lipnja, četvrtak
17.30 h: Usvajanje odobreno
19 h: Lutka film

 VELIKA GORICA 

KINO GORICA
5. lipnja, četvrtak

18 h: Program za djecu i mlade 
19.30 h: Lutka film
6. lipnja, petak
18 h: Usvajanje odobreno 
19.30 h: Cartoon d'Or

 ZABOK 

KINO ZABOK
4. lipnja, četvrtak

18.30 h: Cartoon d'Or 
19.45 h: Lutka film
5. lipnja, petak
18 h: Program za djecu i mlade 
19.30 h: Usvajanje odobreno
 

×
Ova internetska stranica koristi kolačiće (cookies) za potrebe analize statistike posjeta. Pri tome se ne prikupljaju niti obrađuju osobni podaci. Korištenjem stranice prihvaćate i njene uvjete korištenja.