Screening Schedule by City

  ČAKOVEC

CENTAR ZA KULTURU

June 6, Friday

19 h: Cartoon d'Or

20 h: The Puppet Film

June 7, Saturday

17.45 h: Approved for Adoption

June 8, Sunday

18 h: The Children and Youth Programme

 DARUVAR

KINO 30. SVIBNJA

June 3, Tuesday

18 h: Cartoon d'Or

19.30 h: The Puppet Film

June 4, Wednesday

9 h: The Children and Youth Programme

10 h: Approved for Adoption

18 h: The Children and Youth Programme

19 h: Approved for Adoption

June 6, Friday

9 h: Cartoon d'Or

10 h: The Puppet Film

18 h: Cartoon d'Or

19 h: The Puppet Film

June 7, Saturday

18 h: Cartoon d'Or

19 h: The Puppet Film

June 8, Sunday

17 h: The Children and Youth Programme

18 h: Approved for Adoption

 GOSPIĆ

KINO KORZO

June 6, Friday

14 h: The Children and Youth Programme

16 h: The Puppet Film

18 h: Cartoon d'Or

 KOPRIVNICA

KINO VELEBIT

June 4, Wednesday

19 h: Cartoon d'Or

21 h: Approved for Adoption

June 5, Thursday

17 h / 19 h: The Children and Youth Programme

21 h: The Puppet Film

 KORČULA

DOM KULTURE

June 3, Tuesday

10.30 h: The Children and Youth Programme

19.30 h: The Puppet Film

June 4, Wednesday

13 h: Approved for Adoption

19 h: Cartoon d'Or

 NOVSKA

KINO NOVSKA

June 6, Friday

18 h: Cartoon d'Or

20 h: The Puppet Film

June 7, Saturday

18 h: Approved for Adoption

June 8, Sunday

20 h: The Children and Youth Programme

 PAZIN

KINO SPOMEN DOM

June 7, Saturday

11 h: The Children and Youth Programme

 OSIJEK

KINO URANIA

June 4, Wednesday

17:15 h: The Puppet Film

June 5, Thursday

17:15 h: The Children and Youth Programme

June 6, Friday

17:15 h: Approved for Adoption

 POREČ

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE

June 4, Wednesday

17 h: The Children and Youth Programme

18 h: Approved for Adoption

 PULA

KINO VALLI

June 5, Thursday

20 h: Cartoon d'Or

June 6, Friday

20 h: The Puppet Film

 ROVINJ

KINO ANTONIO GANDUSIO

June 6, Friday

18 h: The Children and Youth Programme

19.30 h: Cartoon d'Or

21 h: The Puppet Film

June 7, Saturday

18 h: The Children and Youth Programme

19.30 h: Cartoon d'Or

21 h: The Puppet Film

 SAMOBOR

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE SAMOBOR

June 6, Friday

16 h: The Children and Youth Programme

17 h: Approved for Adoption

18.30 h: Cartoon d'Or

19.30 h: The Puppet Film

 SISAK

DOM KULTURE KRISTALNA KOCKA VEDRINE

June 6, Friday

18 h: Cartoon d'Or

June 7, Saturday

18 h: The Puppet Film

June 8, Sunday

18 h: The Children and Youth Programme

 SPLIT

KINOTEKA ZLATNA VRATA

June 3, Tuesday

17.30 h: Cartoon d'Or

19 h: The Puppet Film

June 4, Wednesday

17.30 h: The Children and Youth Programme

19 h: Approved for Adoption

June 5, Thursday

17.30 h: Approved for Adoption

19 h: The Puppet Film

 VELIKA GORICA

KINO GORICA

June 5, Thursday

18 h: The Children and Youth Programme

19.30 h: The Puppet Film

June 6, Friday

18 h: Approved for Adoption

19.30 h: Cartoon d'Or

 ZABOK

KINO ZABOK

June 4, Thursday

18.30 h: Cartoon d'Or

19.45 h: The Puppet Film

June 5, Friday

18 h: The Children and Youth Programme

19.30 h: Approved for Adoption

×
Ova internetska stranica koristi kolačiće (cookies) za potrebe analize statistike posjeta. Pri tome se ne prikupljaju niti obrađuju osobni podaci. Korištenjem stranice prihvaćate i njene uvjete korištenja.