Kontakti

 Adresa 

Hrvatski audiovizualni centar
Nova Ves 18
10000 Zagreb

 OIB  

27103918402

 Brojevi računa 

HR39 2386 0021 1100 6349 4 (Podravska banka)
HR54 2360 0001 1020 3298 5 (Zagrebačka banka)

 Ured ravnatelja 

Daniel Rafaelić
Ravnatelj
Tel: +385 1 6041 080
Fax: +385 1 4667 819
ured.ravnatelja@havc.hr 

 Desk Kreativne Europe - Ured MEDIA 

Martina Petrović
Rukovoditeljica
Tel: +385 1 4655 434
martina.petrovic@mediadesk.hr
(* Ured MEDIA nalazi se na adresi Zvonimirova 20, 10000 Zagreb)

 Odjel za filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti 

Jadranka Hrga
Rukovoditeljica
Tel:+385 1 6041 085
Fax: +385 1 4667 819
jadranka.hrga@havc.hr

Maja Nikolić
Koordinatorica razvoja
Tel. +385 1 6041 081
maja.nikolic.razvoj@havc.hr
razvoj@havc.hr

Proizvodnja audiovizualnih djela, manjinske koprodukcije
proizvodnja@havc.hr
Tel. +385 1 6041 086

Razvoj scenarija i projekata audiovizualnih djela
razvoj@havc.hr
Tel. +385 1 6041 081

Komplementarne djelatnosti
komplementarne@havc.hr
Tel. +385 1 6041 086
Tel. +385 1 5532 520

Komplementarne djelatnosti – međunarodna suradnja
javnipoziv.opp@havc.hr
Tel. +385 1 5532 520

 Odjel za promociju i plasman 

Tel: +385 1 6041 088
Fax: +385 1 4667 819
promotion@havc.hr

 Odjel za pravne poslove 

Anita Duvnjak
Rukovoditeljica
Tel. +385 1 6041 084
Fax: +385 1 4667 819
anita.duvnjak@havc.hr

 Odjel za financije 

Siniša Babić
Rukovoditelj
Tel. +385 1 6041 093
Fax: +385 1 4667 819
sinisa.babic@havc.hr

Diana Veble
Financijski stručni referent
Tel. +385 1 6041 094
Fax: +385 1 4667 819
diana.veble@havc.hr

 Odjel Snimanja u Hrvatskoj   

Tel: 01 6041 082
Fax: 01 4667 819
Email: filmingincroatia@havc.hr
www.filmingincroatia.hr 

Press služba HAVC-a 

Tel: +385 1 6041 087
+385 99 396 00 82
+385 99 396 00 83
Email: press@havc.hr 

 Online prijave  

Svi korisnici koji su se već ranije registrirali u bazi HAVC-a mogu pristupiti prijavama s istim korisničkim imenom i lozinkom koje su prije koristili. Molimo korisnike koji nisu registrirani u bazi HAVC-a da svoje zamolbe za otvaranjem korisničkog računa s podacima (naziv/ime, adresa, OIB, broj mobitela i/ili telefona) dostave na e-mail adresu onlineprijava@havc.hr s napomenom na koji se javni poziv žele prijaviti kako bi mogli dobiti pristup online prijavi.

U slučaju dodatnih upita i/ili problema molimo nazovite na broj telefona 01/6041-086.